Konzultace

O mně

Jsem farmaceutka a terapeutka funkční a celostní výživy a zdravého životního stylu.

Během života jsem prodělávala různé zdravotní potíže a uvědomila si, že léky mé potíže neřeší, ale pouze potlačují symptomy. Po studiu farmacie jsem proto začala hledat nelékovou cestu životem a metody, jak navrátit zdraví rovnováhu.

Vystudovala jsem program Celostní výživy v Kanadě, věnovala se studiu psychosomatiky a pokračuji ve vzdělávání ve funkční medicíně a výživě. Spolupracuji také s Institutem funkční medicíny a výživy v Praze.

Zabývám se cestami, jak pomocí výživy, úprav životního stylu a čistých přírodních doplňků stravy navrátit tělu zdravou rovnováhu.

Zdravotní stav s klienty řeším vždy komplexně, zabýváme se stravou, režimovými opatřeními, návyky, spánkovou hygienou, kosmetikou/chemií v okolí, vlivem psychiky.

Zabývám se:

  • prevencí onemocnění
  • autoimunitními onemocněními (štítná žláza, střevo, roztroušená skléróza, kožní potíže,…)
  • trávicími potížemi (reflux/pálení žáhy, zažívací potíže, zánětlivá onemocnění)
  • střevními dysbiózami (SIBO a další dysbalance)
  • hormonálními potížemi
  • oslabenou imunitou a opakovanými infekcemi
  • přípravou na těhotenství
  • alergiemi a intolerancemi

Možnosti konzultace

Pracuji jako terapeut ve své poradně Funkční výživy a zdravého životního stylu a v Institutu funkční medicíny a výživy v Praze.

Konzultace jsou možné osobně v Břeclavi či online (Skype/Zoom).

Úvodní konzultace

Úvodní konzultace trvá 80 minut, kde si probereme váš celkový zdravotní stav, faktory, které s vašimi potížemi souvisí, hledáme příčinu a vysvětlujeme si následný postup – jak k potížím přistupovat, řešit je a preventovat.

Z konzultace poskytuji doporučení v písemné podobě o rozsahu cca 7-15 A4, kde navrhuji vhodný postup v otázkách životního stylu – vhodný způsob stravování (návod na stravování, není nutné nic vážit, ani počítat kalorie), dle potřeby individuální protokol na doplňky stravy a další opatření ohledně životního stylu.

Dle situace také doporučuji případné testy, jako krevní rozbor, vyšetření u lékaře (je-li třeba vyloučit onemocnění) či testy funkční medicíny, které poskytují hlubší informace o těle, příčinách potíží a pomáhají zacílit celý proces terapie. Absolvování testů je zcela dobrovolné.

Kontrolní konzultace

Během kontrolní konzultace řešíme vývoj vašeho zdravotního stavu, navrhujeme si dále vhodný postup v otázkách stravy a doplňcích, řešíme, jak dlouhodobě se svým zdravím pracovat.
Mým cílem je pomoci vám dosáhnout zdravé rovnováhy a navést vás na pochopení signálů vašeho těla a jak s nimi pracovat tak, abyste měli zdraví ve svých rukou a poradce již nepotřebovali 🙂

Dokumenty ke konzultaci

Před konzultací zasílám na vyplnění podrobný dotazník týkající se zdravotního stavu, rodinné anamnézy a životního a dotazník na vyplnění týdenního jídelníčku. Tyto informace jsou pro mě důležité pro následující práci.

Zasílám také doporučení na krevní testy, které je výhodou mít už na první konzultaci. Testy mi pomohou odhalit nerovnováhy v organismu či subklinické (neprojevující se) potíže, které je díky tomu možné řešit zavčas bez léčiv pomocí úprav životního stylu).  Krevní rozbor je možné provést u lékaře (rozsah dle zdravotního stavu a domluvy s lékařem) a/nebo jako samoplátce v laboratořích (např. Aeskulab / Synlab / EUC).

Cena

Z DŮVODU MATEŘSKÉ DOVOLENÉ MOMENTÁLNĚ NOVÉ KLIENTY NEPŘIJÍMÁM. KONZULTACE BUDOU OPĚT MOŽNÉ V ROCE 2022. Děkuji za pochopení.

Cena za vstupní konzultaci 80 min, osobně v Břeclavi či online je 2400,- s písemnými doporučeními.

Cena za navazující kontrolní konzultaci 30 – 45 min, osobně či skype je 1200,- s písemnými doporučeními.

Kontakt

V případě zájmu o konzultace mi napište na email: fabianova.ann@gmail.com. 

Těším se na spolupráci.