Konzultace

O mně

Jsem farmaceutka a terapeutka funkční a celostní výživy.

Během života jsem prodělávala různé zdravotní potíže a uvědomila si, že léky mé potíže neřeší, ale pouze potlačují symptomy. Po studiu farmacie jsem proto začala hledat nelékovou cestu životem a metody, jak navrátit zdraví rovnováhu.

Vystudovala jsem program Celostní výživy v Kanadě, věnovala se studiu psychosomatiky a pokračuji ve vzdělávání zabývající se funkční medicínou a výživou na institutu Chris Kresser Institute.

Zabývám se cestami, jak pomocí výživy, úprav životního stylu a čistých přírodních doplňků stravy navrátit tělu zdravou rovnováhu. Zajímám se zejména o střevní mikrobiom a správnou funkci trávicího traktu, které následně ovlivňují funkce celého těla.

Zdravotní stav s klienty řeším vždy komplexně, zabýváme se stravou, režimovými opatřeními, návyky, spánkovou hygienou, kosmetikou/chemií v okolí, vlivem psychiky.

Možnosti konzultace

Pracuji jako terapeut ve své poradně Funkční výživy a zdravého životního stylu a v Institutu funkční medicíny a výživy v Praze. Konzultace jsou možné osobně v Břeclavi či online (Skype/Zoom).

Mám zkušenosti s autoimunitními onemocněními, trávicími potížemi (reflux, zažívací potíže, zánětlivá onemocnění) a střevními dysbiózami, hormonálním potížemi, oslabenou imunitou a opakovanými infekcemi, přípravou na těhotenství, alergiemi a intolerancemi.

Úvodní konzultace

Úvodní konzultace trvá v rozmezí cca 80 – 100 minut, kde si probereme váš celkový zdravotní stav, faktory, které s vašimi potížemi souvisí, hledáme příčinu a vysvětlujeme si následný postup – jak k potížím přistupovat, řešit je a preventovat.

Z konzultace poskytuji doporučení v písemné podobě o rozsahu cca 10-15 A4, kde navrhuji vhodný postup v otázkách životního stylu – vhodný způsob stravování (návod na stravování, není nutné nic vážit, ani počítat kalorie), navrhuji přesný a individuální protokol na doplňky stravy a další opatření ohledně životního stylu.

Dle situace také doporučuji případné testy, jako krevní rozbor, vyšetření u lékaře (je-li třeba vyloučit onemocnění) či testy funkční medicíny, které by v práci pomohly. Absolvování testů je zcela dobrovolné.

Dokumenty ke konzultaci

Před konzultací zasílám na vyplnění podrobný dotazník týkající se zdravotního stavu, rodinné anamnézy a životního stylu a dotazník na vyplnění týdenního jídelníčku.

Dále zasílám doporučení na krevní testy, které je výhodou mít už na první konzultaci. Testy mi pomohou odhalit nerovnováhy v organismu či subklinické (neprojevující se) potíže, které je díky tomu možné řešit zavčas bez léčiv pomocí úprav životního stylu).  Krevní rozbor je možné provést u lékaře (rozsah dle zdravotního stavu a domluvy s lékařem) a/nebo jako samoplátce v laboratořích (např. Aeskulab / Synlab).

Kontrolní konzultace

Během kontrolní konzultace řešíme vývoj vašeho zdravotního stavu, navrhujeme si dále vhodný postup v otázkách stravy a doplňcích, řešíme, jak dlouhodobě se svým zdravím pracovat.
Mým cílem je pomoci vám dosáhnout zdravé rovnováhy a navést vás na pochopení signálů vašeho těla a jak s nimi pracovat tak, abyste měli zdraví ve svých rukou a poradce již nepotřebovali 🙂

Cena

Cena za vstupní konzultaci 80 – 100 min, osobně v Břeclavi či online je 2400,- s písemnými doporučeními.

Cena za navazující kontrolní konzultaci 30 – 60 min, osobně či skype je 1200,- s písemnými doporučeními.

Kontakt

V případě zájmu o konzultace mi napište na email fabianova.ann@gmail.com.